Obráběč kovů – soustružník

Jsme strojírenská firma, která je v rukou českého soukromého vlastníka.

Vyrábíme a dodáváme příruby a další potrubní součásti. Společnost byla založena před 24 lety lidmi se zkušenostmi v tomto oboru a s potřebou odevzdat stoprocentní práci, na kterou mohou být i po letech hrdí.

Našim cílem je, abychom to co děláme, dělali poctivě, efektivně a rádi. Víme jak na to a potřebujeme šikovné spolupracovníky, abychom to společně posunuli dál.

Náplň práce

  • seřízení stroje
  • upnutí nástrojů
  • upnutí polotovaru pro výrobu
  • práce na soustruhu podle výkresové dokumentace

Hledáme někoho, kdo:

  • má vystudované střední odborné učiliště nebo střední odbornou školu technického směru
  • umí číst výkresovou dokumentace
  • má znalost seřizování a ovládání konvenčních obráběcích strojů
  • je samostatný a pečlivý

Nabízíme:

  • HPP s odpovídajícím platovým ohodnocením
  • zázemí stabilní společnosti
  • pracovní doba: 8 hodin + 30minut přestávka
  • stravenky 100% hrazené zaměstnavatelem
  • odměny za přesčasovou práci
  • odměny za vícestrojovou obsluhu
  • sick days
  • ranní směna 6:00-14:30 hod.
  • odpolední směna 14-22:30 hod.

Pokud Vás baví strojírenská výroba, práce na soustruhu a říkáte si, že to zní dobře, pošlete nám životopis s fotkou. Rádi se s Vámi potkáme na pracovním pohovoru. Pokud si nejste jisti jestli to zvládnete, tak se nebojte, dostanete příležitost ukázat co umíte.

Email:arbrno@arbrno.cz
Telefon:+420 733 400 621
+420 606 523 920
+420 724 309 374