Reprezentujeme 24 let zkušeností

Tým společnosti AR Brno pracuje v oblasti výroby a dodávek přírub a dalších potrubních komponentů pro tlakové nádoby již od roku 1996.

Úspěch naší firmy jsme postavili na spokojených zákaznících. Filozofií společnosti je vysoká kvalita našich výrobků a odborná způsobilost našich zaměstnanců. Díky této filozofii a dobře vedené týmové práci můžeme investovat do nových technologií a mezinárodně se rozvíjet.

Našim zákazníkům dodáváme výrobky té nejvyšší kvality a našim zaměstnancům poctivou a smysluplnou práci.

Magda Slováková
ředitel společnosti

 


VAV CHYTRÉ PŘÍRUBY S PŘESAHEM NA INTEGRACI DO SYSTÉMŮ PRŮMYSLU
4.0 CZ.01.1.02/0.0/0.0/20_358/0028017 je spolufinancován Evropskou unií. více

100%kvalitně odvedená práce

Společnost byla založena lidmi z oboru a s potřebou odevzdat vždy 100% práci. Za 24 let jsme získali na českém a slovenském trhu jedinečné znalosti a zkušenosti, které aplikujeme při realizaci Vašich zakázek.

tisíce zakázeka realizací

Naši pracovníci za tu dobu zrealizovali tisíce zakázek a díky těmto unikátním znalostem jsme vždy připraveni poradit a řešit Vaše zakázky.

normya kvalitní materiály

Abychom byli schopni reagovat na požadavky zákazníků vyrábíme a dodáváme naše výrobky dle norem ČSN, EN. DIN, ANSI, ASME, JIS, GOST, AUS dále A-typická výroba dle výkresové dokumentace. Výrobky jsou vyrobeny z široké škály jakostí materiálů (nerezové, uhlíkaté, legované, pro mínusové i vysoké plusové teploty).

výsledkynaší firmy

Zákazníkovi nedodáváme jen výrobek. Nabízíme profesionální řešení. Jsme ochotni vždy a seriózně poradit, co je pro Vaši firmu z technického a finančního hlediska nejlepší variantou.

naše výrobkyzejména pro tyto průmysly

 • Vodohospodářství
 • Energetika
 • Chemický průmysl
 • Petrochemický průmysl
 • Plynárenství
 • Jadernou energetiku
 • Potravinářství
 • Lodní průmysl

Poradíme Vám

 • vhodnost použití konkrétního materiálu v závislosti na (médium, tlak, materiál)
 • do jakého prostředí je materiál vhodný
 • pevnostní výpočty materiálů a výrobků
 • určení správné technologie při výrobě komponentů pro tlakové nádoby
 • materiálové zkoušky, zkoušky svarů
 • atestová dokumentace, přejímky oprávněnou osobou

Proč AR BRNO?

Chceme pro vás to nejlepší

Specializujeme se na výrobu potrubních komponentů z konstrukčních, mínusových, plusových, speciálních materiálů na trhu z českým a evropským původem. Tyto materiály jsou mnohem vysoce kvalitní, více odolné a splňují ty nejpřísnější stupně kvality.

Stojíme na pevných základech

Přebíráme zodpovědnost za výběr nejvhodnějšího řešení. Náš obchodně technický zástupce je zkušený potrubář a zároveň osoba, se kterou je zákazník v kontaktu v celém procesu od poptávky přes realizaci zakázky, až po předání výrobků k užívání.

Jdeme na to zodpovědně

V praxi se často setkáváme s chybným posouzením poptávky na potrubní komponenty, kdy zákazníkovi nejsou vyřešeny jeho základní potřeby . Tento nedostatek řešíme pečlivým a zodpovědným přístupem ke každé poptávce. Se zákazníkem jasně vykomunikujeme do jakého prostředí mají být komponenty používány a při jakých teplotách. Řešení je vždy přesné a kompletní.

Detaily tvoří celek

Protože kvalita výrobků je u nás na prvním místě, závisí i na dobře zpracovaných detailech, věnujeme náležitou pozornost při řešení detailů, 100% kvalita návarových hran, 100% kvalita těsnících ploch, 100% kvalita drsnosti povrchu, 100% strojní zpracování, designové a přehledné značení.

Výrobní program pravidelně inovujeme a vyvíjíme

Při výrobě používáme nové technologie, výrobní postupy neustále zdokonalujeme. Na základě dlouholetých zkušeností s výrobou potrubních komponentů, vyrábíme A-typické příruby až do průměru 2 800mm.
Propagační film AR BRNO (6 min)
Propagační film AR BRNO
1996

založení společnosti AR Brno

98

pořízení prvních skladovacích a výrobních prostor

2000

rozšíření o nový výrobní areál o celkové výměře 4000m2, vyrábíme a dodáváme výrobky až do průměru 1400mm.

2001

Rozšíření o nový výrobní areál o celkové rozloze 10 000m2 a rozšíření výrobních možností nákupem nových technologií, vyrábíme a dodáváme výrobky až do průměru 2800mm.

02

AR BRNO je držitelem certifikátu ČSN EN ISO 9001:2001, díky této certifikaci jsme rozšířili portfolio zákazníků.

06

Certifikáty AD-2000 Merkblatt W0 a PED 97/23/EG, díky těmto certifikacím jsme rozšířili portfolio zákazníků na evropském trhu.

08

certifikát EN ISO 3834-2:2005

09

Rozšíření výrobních prostor o novou halu a získání certifikátu ČSN EN ISO 9001:2009.

11

Pořízení fotovoltaické elektrárny nám pomáhá snížit náklady na elektrickou energii.

12

Rozšíření výrobních možností nákupem nových technologií, zakružovačka profilů.

15

certifikát ČSN EN ISO 9001:2015

2019

Rozšíření portfolia výrobků zejména o přesné výrobky a zvýšení produkce díky novým CNC technologiím. Spouštíme nové webové stránky, budujeme a rozšiřujeme se o nový výrobní areál o rozloze 9000m2.

AR Brno, spol. s r.o.
Nádražní 1240
671 72, Miroslav

ukázat na mapě
IČO: 25317903
DIČ: CZ25317903